Bord stockholmsbilder

Bord stockholmsbilder
Bord stockholmsbilder
Bord stockholmsbilder
Bord stockholmsbilder
Bord stockholmsbilder
Bord stockholmsbilder
Bord stockholmsbilder
Bord stockholmsbilder

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, bonad björk, bord med kakelplattor, polykrom dekor av stockholmsbilder, höjd ca 61, 62x50 cm

Smärre skador o mindre sprickor

428102

2016-12-11