Tazzor i par grand tour souvenirer

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAZZOR, 1 par, brons, 1800-tal, grandtour-souvenirer, höjd ca 29 cm, diameter ca 24 cm

Avslag, nagg, spricka

428133

2016-12-11