Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÅSSNIPOR, 2 st, snarlika, porslin, Kina, 1700-talets slut, dekor i underglasyrblått av flodlandskap, höjd med hänkel 7-7,5 cm
Slitage runt kanter, fotnagg
428135
2016-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här