Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första kvartal, jugend, träskuren dekor med blomster, ovandel med vitrin med fasettslipat glas, höjd ca 172, 110x47 cm

Slitage/märken, tyg med skador, vitrindel med låsta luckor/saknar nyckel

428138

2016-12-11