Såsslev sockerströare sockertång i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÅSSLEV, SOCKERSTRÖARE, SOCKERTÅNG, totalt 7 delar, silver, 1800-tal, ca 550 g

Slitage, gravyer

428149

2016-12-12