Sidebord plexi och glas

Sidebord plexi och glas
Sidebord plexi och glas
Sidebord plexi och glas
Sidebord plexi och glas
Sidebord plexi och glas
Sidebord plexi och glas

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1970/80-tal, 3 hyllplan, plexi och glas, höjd 70, 153x32,5 cm

En skiva med ett nagg, bruksslitage

428170

2016-12-11