Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKEDAR, GAFFEL, silver, 8 dlr, 17/1800-tal, bl.a. Sven Magnus Schalin Västervik 1790, Erik Lemon Uppsala 1764, Bengt Tellander Jönköping, vikt ca 360 g
Slitage, gravyrer
428183
2016-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här