Skedar 1700-tal

Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKEDAR, GAFFEL, silver, 8 dlr, 17/1800-tal, bl.a. Sven Magnus Schalin Västervik 1790, Erik Lemon Uppsala 1764, Bengt Tellander Jönköping, vikt ca 360 g

Slitage, gravyrer

428183

2016-12-12