Bordskedar kaffeskedar svensk spetsig 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSKEDAR, KAFFESKEDAR, silver, modell svensk spetsig, 1800-talets första hälft, längd ca 14-18 cm, vikt ca 600 g

Gravyrer

428186

2016-12-12