Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VERGESE, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, glas, höjd ca 49 cm
Smärre skador
428206
2016-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här