Tallrik Rörstand 1800-tal

Tallrik  Rörstand 1800-tal
Tallrik  Rörstand 1800-tal
Tallrik  Rörstand 1800-tal
Tallrik  Rörstand 1800-tal
Tallrik  Rörstand 1800-tal
Tallrik  Rörstand 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

RÖRSTRAND, tallrik, 1800-talets början, glaserat flintgods, dekor i brunt och grönt, diameter ca 25,5

Ytsliage

428207

2016-12-11