Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad 119/1500, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

428227

2016-12-11