Stop och Dryckeskannor tenn 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOP, DRYCKESKANNOR, 3 st, tenn, 1800-tal, höjd ca 19-21 cm

Skador, lagningar,

428231

2016-12-12