Rune Hagman olja på duik
2016-12-11
428232
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUNE HAGMAN (1914-2007): Motoristerna, signerad R. Hagman, olja på duk, ca 99x124 cm