Hydman-Vallien

Hydman-Vallien
Hydman-Vallien

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 39/1500, litografi, bladmått 56x40 cm

428233

2016-12-11