Skålfat Tallrikar tenn

Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn
Skålfat Tallrikar tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, TALLRIKAR, tenn, 17/1800-tal, diameter ca 22-36 cm

Skålfat med bristningar, slitage, bucklor

428249

2016-12-12