Slagbord barock

Slagbord barock
Slagbord barock
Slagbord barock
Slagbord barock
Slagbord barock
Slagbord barock
Slagbord barock
Slagbord barock
Slagbord barock
Slagbord barock

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, barock, 1700-tal, furu, svarvat underrede, höjd ca 75, 102x48, vardera klaff 55 cm

Slitage, maskstunget

428278

2016-12-12