Dekorationer Murano

Dekorationer Murano
Dekorationer Murano
Dekorationer Murano
Dekorationer Murano
Dekorationer Murano
Dekorationer Murano

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORATIONER, 12 st, i form av rundlar med polykrom dekor, muranoglas, inköpt på 1900-talets mitt i Venedig, diameter ca 10,5 cm, DEKORELEMENT, monogramsignerad och daterad 1941, 15x25 cm

Enstaka nagg kan förekomma

428284

2016-12-13