Bror Börjesson akvarell

Bror Börjesson akvarell
Bror Börjesson akvarell
Bror Börjesson akvarell
Bror Börjesson akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROR BÖRJESSON (1903-87): Skogslandskap med stenar, monogramsignerad och daterad 1933, akvarell på papper, ca 25x34 cm

428292

2016-12-12