Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, mahogny samt metall, skiva med egyptiserande motiv, höjd ca 50, ca 140x80 cm
Repor, slitage
428310
2016-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här