Soffbord egyptiserande motiv

Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv
Soffbord egyptiserande motiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, mahogny samt metall, skiva med egyptiserande motiv, höjd ca 50, ca 140x80 cm

Repor, slitage

428310

2016-12-12