Einar Nerman oljemålning

Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): Porträtt föreställande Elsa Marianne von Rosen, signerad och daterad Einar Nerman -61, olja på duk, 94x73 cm
Auguste DE ROISIN (1889-?)

428318

2016-12-12