Einar Berger oljemålning
Vollendet
2016-12-12
428321
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
EINAR BERGER (1893-1960): Hamnmotiv, signerad E Berger 59, olja på pannå, ca 49x60 cm