Axel Wallert oljemålning

Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): Liggande modell, signerad och daterad ax Wallert 1923, olja på pannå, ca 53x43 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

428326

2016-12-12