Johan Gottfrid Lård akvarell

Johan Gottfrid Lård akvarell
Johan Gottfrid Lård akvarell
Johan Gottfrid Lård akvarell
Johan Gottfrid Lård akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHAN GOTTFRID LÅRD (1895-1981): Landskap, signerad och daterad Lård 1933, akvarell, ca 40x30 cm

428329

2016-12-12