Carl Brandt oljemålning

Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Kustbild, signerad C Brandt, olja på duk, ca 96x127 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

428331

2016-12-12