Salongsgrup gustaviansk stil

Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil
Salongsgrup gustaviansk stil

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, omkring 1900, träskuren dekor, förgylld, bestånde av badkarsoffa, 2 karmstolar, 2 stolar, bankett, soffans längd ca 200, sitthöjd ca 45 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

ytskador, slitage, kläddsel med omfattande skador

428347

2016-12-13