Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut, förgylld dekor i pastellage, oval, höjd ca 110x105 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Omfattande skador, sprickor, dekorbortfall

428349

2016-12-13