Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 3-lådig, konturerad och profilerad skiva i kolmårdsmarmor, faner i mahogny, beslag och dekorlistor i mässing, höjd ca 80, 86x47 cm, nyckel finns
Slitage, märkning,
428355
2016-12-12