Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, bouilottemodell, höjd ca 150 cm
Bruksslitage, skärm med buckla
428358
2016-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här