Pall Josef Frank textil

Pall Josef Frank textil
Pall Josef Frank textil
Pall Josef Frank textil
Pall Josef Frank textil
Pall Josef Frank textil
Pall Josef Frank textil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALL, 1940-tal, svarvade ben med sammankopplad benställning, textilklädsel med mönster "Vegetable Tree" av Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, höjd 43, 50x35 cm

Smärre slitage

428359

2016-12-12