Fyrfat i mässing

Fyrfat i mässing
Fyrfat i mässing
Fyrfat i mässing
Fyrfat i mässing
Fyrfat i mässing
Fyrfat i mässing
Fyrfat i mässing
Fyrfat i mässing

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FYRFAT med lock och på benställning, mässing,1900-tal, genombruten dekor, spade medföljer, diameter 52, höjd 50 cm

Bucklor

428362

2016-12-12