Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, bonad björk, med mässingsbeslag, höjd 93 resp 102 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Slitage, ytskador
428364
2016-12-13