Piedestaler 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, bonad björk, med mässingsbeslag, höjd 93 resp 102 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage, ytskador

428364

2016-12-13