Blombord teak

Blombord teak
Blombord teak
Blombord teak
Blombord teak
Blombord teak
Blombord teak
Blombord teak
Blombord teak

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMBORD, teak, svart stålställning, insats i svart stål, Sverige, 1950-tal, bredd 80, höjd 65 cm

Visst slitage

428397

2016-12-16