Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SEKRETÄR, 1900-talets mitt, teak, underdel i svart string, höjd 107, bredd 70 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
428398
2016-12-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner