Sekretär teak

Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, teak, underdel i svart string, höjd 107, bredd 70 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

428398

2016-12-16