Stolar Nesto Nässjö Stolfabrik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 6 st, 1970-tal, märkta Nesto Nässjö Stolfabrik, teak och svartmålad stomme

Senare bemålade, smärre slitage samt enstaka fanérbortfall

428399

2016-12-16