Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med väderkvarn, olja på pannå, ca 40x32 cm
Krackelyr.
428400
2016-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här