Spegel Louis seize

Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL Louis Seize, 1700/1800-tal, träskuren dekor med genombrutet krön, bemålad och förgylld, 110x48 cm

verad, kompletterad.

428403

2016-12-14