Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, sittande putto, brons, delvis brännförgylld samt med marmorsockel, höjd ca 44 cm
Mindre nagg, slitage
428405
2016-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här