Golvlampa PO Ström ett par
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PO STRÖM, "Lins", golvlampor, 1 par, 1970-tal, vit och orange plast, etikettmärkta, höjd ca 110 cm
Kuntoraportti
Slitage, en sladd med skada
428415
Päivämäärä:
2016-12-14