Stolar i empirestil
2016-12-14
428421
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, empirestil, fanerade i mahogny med intarsia, skyltmärkta Mobilia Malmö, sitthöjd ca 45 cm