Kandelaber Gustavsberg God Jul Julspecial

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANDELABER, Gustavsberg, 1918, God Jul, porslin, höjd 22 cm

Krackelyr samt delvis missfärgning, mindre nagg.

428434

2016-12-14