Folke Truedsson oljemålning

Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE TRUEDSSON (1913-89): Kustbild med blekingeekor, signerad och daterad F.Truedsson -48, olja på duk, 32x40 cm

428435

2016-12-14