Bengt Lindström litografier

Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) Figurkompositioner, en signerad, en numrerad 221/400, litografier, 30x23,5 resp. 28,5x22,5 cm

En med dedikation

428438

2016-12-14