Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) Figurkompositioner, en signerad, en numrerad 221/400, litografier, 30x23,5 resp. 28,5x22,5 cm
En med dedikation
428438
2016-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här