Kuverttallrikar och uppläggningsfat nysilver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, nysilver, diameter ca 30 cm

Bruksslitage, repor

428442

2016-12-14