Soffbord Butler´s Tray

Soffbord Butler´s Tray
Soffbord Butler´s Tray
Soffbord Butler´s Tray
Soffbord Butler´s Tray
Soffbord Butler´s Tray
Soffbord Butler´s Tray
Soffbord Butler´s Tray
Soffbord Butler´s Tray

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REPRODUX, soffbord, 1900-talets andra hälft, England, sk Butler´s Tray, fanérat i mahogny, beslag i mässing, etikettmärkt Reprodux, höjd ca 52, 119x90 cm

Smärre ytskador

428447

2016-12-14