Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REPRODUX, soffbord, 1900-talets andra hälft, England, sk Butler´s Tray, fanérat i mahogny, beslag i mässing, etikettmärkt Reprodux, höjd ca 52, 119x90 cm
Smärre ytskador
428447
2016-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här