Klubbat för:
6 400 SEK
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, "Klinte", 1980-tal, design Tord Björklund för IKEA, krom samt brunt skinn, sitthöjd ca 40 cm
Smärre slitage, en fotavslutning sekundär
428448
2016-12-14