Fåtöljer "Klinte" Tord Björklund för IKEA

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

6 400 SEK

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Klinte", 1980-tal, design Tord Björklund för IKEA, krom samt brunt skinn, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, en fotavslutning sekundär

428448

2016-12-14