Louise Adelborg servis Pimpernel
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOUISE ADELBORG, "Pimpernel", servis, 92 dlr, Rörstrand, en del av Nationalservisen, polerguldband samt rostbrunt band med rosett, bestående av: bl.a. mattallrikar och buljongkoppar
Enstaka nagg, smärre slitage
428450
2016-12-14