Louise Adelborg servis Pimpernel

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUISE ADELBORG, "Pimpernel", servis, 92 dlr, Rörstrand, en del av Nationalservisen, polerguldband samt rostbrunt band med rosett, bestående av: bl.a. mattallrikar och buljongkoppar

Enstaka nagg, smärre slitage

428450

2016-12-14