Bord 1900-talets första hälft

Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, bemålat underrede, skiva fanérad i mahogny, med låda, på hjul, höjd ca 61, 72x42 cm

Smärre ytskador

428463

2016-12-14