Marinus de Jongere oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARINUS DE JONGERE (Nederländerna, 1912-1978): Hamnmotiv Rotterdam, signerad, olja på duk, 40x59,5 cm

428469

2016-12-14